OfficePort İstanbul

Kurumsal

Bir ofis düşünün...Ülkesinin ve hatta bölgenin en önemli fuarlarının düzenlendiği fuar merkezinden yürüyerek 5 dakika...Bir ofis düşünün...Şehrin atar damarında...Metro yanıbaşında...Tüm dünyaya üretim yapan bir çok büyük marka, fabrika ofisten çıkınca biraz ileride sağda! Bir Ofis düşünün...Oteller, alışveriş merkezleri çepeçevre etrafında...Sahilden Taksim, İstanbul’un kalbi, arabayla 15-20 dakika...

Bir Ofis düşünün...Akıllı bir binada...Otopark sorunu yok, park et kapısına...Güvenlik binanın her yanında, 7-24 görev başında...Bir Ofis düşünün...Kapısından girdiğiniz an asistanınız içten gülümsemesiyle karşınızda...Sıcak kahveniz masanızda...Siz yokken arayanların bilgisi elektronik postanızda...Gelen evraklarınız karşılanmış, bekler sizi posta kutunuzda...Temizlik her akşam yapılır, mis kokuyor ofis her dakika...

Bir Ofis düşünün... En düşük maliyetle en yüksek standartta...Genel gider, temizlik, ısınma, aidat, stopaj; siz ilgilenmezsiniz bu konularla...İnternetiniz sınırsız, kesintisiz...Ofisiniz her daim problemsiz!

OfficePort İstanbul’da, ofisiniz ve konforu ile ilgilenmezsiniz...Siz işinize bakarsınız; gerisini OfficePort İstanbul’un profesyonel ofis yönetim ekibi halleder!

Atatürk Havalimanı kavşağı Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park Bloklarında yer alan OfficePort İstanbul; tam donanımlı, kullanıma hazır saatlik, günlük, aylık veya yıllık kiralanabilir hazır ofisleriyle, posta kutusu ve telefon cevaplama hizmetleri gibi bir çok seçenek içeren sanal ofisleriyle, modern ve gelişmiş, her sunuma cevap verebilecek toplantı odası ile iş dünyasına yükselen enerjisi ile hizmet vermeye başlamıştır.

Genç ve dinamik yapısı sayesinde profesyonel ofis yönetimi sistemlerinde aradığınız çözümleri sunmayı amaçlayan OfficePort İstanbul, Back Office Hizmetleriyle de siz değerli iş adamlarının vaktini sadece işine yöneltmeyi hedeflemektedir.Sadece Ofis hizmetleri alabileceğiniz gibi dilerseniz otel rezervasyonlarınızdan kuru temizlemeye, web tasarımdan ,tüm evraklarınızın tercümesine kadar işinizle ilgili gereken her konuda OfficePort İstanbul’dan hizmet alabilirsiniz.

Gelin; işinize ofis enerjimizi katalım! Başarılarınıza başarı katarken siz, biz işin ofis kısmında harikalar yaratalım!

Ofis enerjimizi yaşamak ve ofis sistemleri ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz, Pazartesiden Cumaya 9 -18 saatleri arası biz OfficePort İstanbul’dayız...Bekleriz!

NEREDEYİZ?